O nás

Firma Guliwer electronics s.r.o. vznikla v roce 2003 odkoupením části zlikvidované firmy TESLA Lanškroun a navázala na její výrobní program, který se časem ale zcela zásadně změnil.

Výrobní program

Dnes jej tvoří především automatická sanitární technika a hladinoměry – ty se začaly vyvíjet, a posléze vyrábět, v roce 2005, dnes již představují  jeho rozhodující část. Jejich nejčastější určení  je jako palivoměr pro náročné provozní podmínky –  traktory, stavební a zemědělské stroje, ale i nákladní automobily či autobusy.

Krom toho firma vyrábí řadu výrobků či podsestav dle požadavků zákazníků, například různé senzory, kabeláže, osazování plošných spojů, pouzdření zaléváním atd., ale také teplovodní topení, zpravidla do nádrží AdBlue.

Hladinoměry

Jejich nejčastější použití je ve funkci měřič paliva neboli palivoměr. Dnes jich vyrábíme několik řad. Všechny vyráběné typy jsou ale výsledkem zadání zákazníků, tedy i každý nový požadavek zákazníka zrealizujeme opět přesně dle jeho zadání – základní mechanické provedení, délka měřicí zóny, elektrické parametry, způsob převodu výšky paliva na elektrický signál, jemnost odečítání hladiny (rozlišení), způsob připojení signálu (konektor) atd.. Některé řady palivoměrů vybavujeme i sacím, případně vratným potrubím včetně základní filtrace paliva.

Naše hladinoměry mohou ale měřit i jiná média – voda, olej, brzdová kapalina, AdBlue a podobně. Těmto médiím spolehlivě odolávají.

Jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které ve spojení s vhodnou konstrukcí zaručují vysokou odolnost a použitelnost v extrémních podmínkách. Jejich hlavní předností je odolnost proti dlouhodobému zvýšenému mechanickému namáhání, které se vyskytuje právě u stavebních strojů, traktorů a podobně. Touto vlastností vysoce předčí klasické palivoměry pákové.

Sanitární technika

Jsme jedním z předních evropských výrobců sanitární techniky. Našim hlavním cílem je uspokojení požadavků zákazníků výrobky vysoké kvality.

Mezi našimi produkty naleznete:

  • Automatické splachovače pisoárů
  • Automatické stojánkové baterie
  • Dřezové senzory atd.